
98,99 €
Αγαλματίδια και Signes Grimalt Φιγούρα Βάσης Ψαριών
Μέταλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό χώρου σε σχήμα Bούδα. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό και ξύλο MDF_E1 σε μαύρο χρώμα με χρυσές λεπτομέρειες. Ιδανικό για να τοποθετηθεί στο τραπεζάκι του σαλονιού, τον μπουφέ, το γραφείο και όπου αλλού θέλετε να δώσετε μία πινελιά πολυτέλειας.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 21 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 31 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Χρυσό,Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό,MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μέταλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν











Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα





Ανατολίτικο
Σε απόθεμα













Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα