
Κούτι Αποθήκευσης Παιχνιδιών & Βιβλιοθήκη (57.5x37.5x38.5) A-S 158805
Ξύλο, με καπάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 29×29×3 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτί αποθήκευσης για είναι πάντα τακτοποιημένο το παιδικό και βρεφικό δωμάτιο. Εξωτερικά είναι υφασμάτινο ροζ, κατασκευασμένο από πολυπροπυλένιο με μοντέρνο σχέδιο μονόκερου και στρας. Εσωτερικά έχει χαρτόνι για να στέκεται χωρίς να λυγίζει ή να πέφτει. Θα χαρίσει ένα παιχνιδιάρικο ύφος στην διακόσμηση του δωματίου της μικρής σας!
| Πλάτος: | 29 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 3 εκ |
| Υψος: | 29 εκ |
| Ποικιλία / για ποιόν | Για κορίτσια |
|---|---|
| Width | 29 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 0.53 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο, με καπάκι
Σε απόθεμα
46×58×28 εκ, ξύλο, με καπάκι
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
25×25×25 εκ, ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα


1×37×32 εκ, για κορίτσια
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, ξύλο
Σε απόθεμα



25×25×25 εκ, ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμα
30×30×30 εκ, ύφασμα, διάμετρος

Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
4×37×31 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Ύφασμα, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα



40×37×37 εκ, ύφασμα, διάμετρος

Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα