
Ονειροπαγίδα A-S Kids 127278
38×18 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 22×15 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό τοίχου για το βρεφικό ή παιδικό δωμάτιο. Ο κρίκος είναι μεταλλικός σε χρυσή απόχρωση με ροζ και λευκά πομ πομ. Στο επάνω μέρος διαθέτει θηλάκι για να κρεμιέται. Εκτός από τον τοίχο μπορεί να κρεμαστεί στο σίδερο κουνουπιέρας της κούνιας ή να διακοσμήσει όποιο άλλο σημείο του δωματίου επιθυμείτε εσείς και το παιδί σας.
| Πλάτος: | 15 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 22 εκ |
| Width | 15 cm |
|---|---|
| Depth | 3 cm |
| Height | 22 cm |
| Total weight | 0.06 kg |
| Χρώμα | Ροζ,Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

38×18 εκ
Σε απόθεμα
64×105 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2






Ξύλο
Σε απόθεμα






Ξύλο
Σε απόθεμα






10×15 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

41×45 εκ
Σε απόθεμα
70×70 εκ
Σε απόθεμα


70×70 εκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα