
vidaXL Καθρέφτης Τοίχου Στρογγυλός Μαύρος Ø 50 εκ.
Με πλαίσιο
Διαστάσεις 56×38 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικός στρογγυλός καθρέφτης τοίχου ιδανικός για τοποθέτηση στο υπνοδωμάτιο, το χωλ, το γραφείο, ή σε όποιον άλλο χώρο σας είναι απαραίτητος. Το πλαίσιο είναι κατασκευασμένο από μέταλλο σε μαύρη απόχρωση. Κρεμιέται στον τοιχό με ένα σχοινί από φυσική γιούτα. Μπορεί να λειτουργήσει ως χρηστικό και ως διακοσμητικό στοιχείο στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 38 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 56 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 38 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 56 cm |
| Total weight | 1.5 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Με πλαίσιο


Με πλαίσιο

3×82 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
60×55 εκ, μοντέρνο, στρογγυλή

Οβάλ

120×50 εκ, οβάλ, επιτοίχια

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
80×60 εκ, μοντέρνο, στρογγυλή

50×90 εκ, άτυπη, επιτοίχια

50×140 εκ, μοντέρνο, οβάλ

Μοντέρνο, οβάλ, ξύλο
Σε απόθεμα
60×120 εκ, άτυπη, επιτοίχια

Με πλαίσιο


45×45 εκ, στρογγυλή, επιτοίχια


14×42 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
7×3 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Με πλαίσιο

Με πλαίσιο

110×40 εκ, στρογγυλή, επιτοίχια

50×90 εκ, άτυπη, επιτοίχια

Με πλαίσιο

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3

Οβάλ

Ανατολίτικο

Οβάλ

Με πλαίσιο

98×60 εκ, μοντέρνο, στρογγυλή

Με πλαίσιο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
