
Stewehome Διακοσμητικός καθρέφτης τοίχου MDF οβάλ 180x60x8 cm
180×60 εκ, οβάλ, επιτοίχια
Διαστάσεις 7×3 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτοίχιος καθρέφτης με μοντέρνο στυλ, ιδανικός για να διακοσμήσει το υπνοδωμάτιο, το χωλ, το γραφείο, ή σε όποιο άλλο χώρο ταιριάζει. Είναι κατασκευασμένος από ξύλο MDF_E1 και ακρυλικό υλικό σε λευκό και μπεζ χρώμα. Μπορεί να λειτουργήσει ως χρηστικό και ως διακοσμητικό στοιχείο στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 3 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 7 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου | Ξύλο |
| Width | 3 cm |
| Depth | 90 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 7.33 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

180×60 εκ, οβάλ, επιτοίχια


80×90 εκ, μοντέρνο, άτυπη

Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
120×78 εκ, μοντέρνο, άτυπη
Σε απόθεμα
Με πλαίσιο

160×40 εκ, ορθογώνια, ρέτρο


65×105 εκ, μοντέρνο, άτυπη


Με πλαίσιο


160×55 εκ, μοντέρνο, ορθογώνια
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
90×90 εκ, μοντέρνο, άτυπη


Οβάλ

Με πλαίσιο



14×2 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, χωρίς πλαίσιο

110×40 εκ, στρογγυλή, επιτοίχια

76×76 εκ, μοντέρνο, άτυπη


80×60 εκ, μοντέρνο, στρογγυλή

55×35 εκ, μοντέρνο, άτυπη

27×40 εκ, οβάλ, επιτοίχια

60×160 εκ, άτυπη, επιτοίχια

180×60 εκ, οβάλ, επιτοίχια

51×51 εκ, μοντέρνο, στρογγυλή

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα