
Κάλυμμα Στρώματος Διπλό (140x200+40) Αδιάβροχο Καπιτονέ Ravelia Με Φούστα Ύφασμα
140×200 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 110×200 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Προστατευτικό επίστρωμα πετσετέ με PVC υπόστρωμα για αδιάβροχη προστασία του στρώματος. Είναι αντιβακτηριδιακό, υποαλλεργικό, υγιεινό και εξαιρετικά απορροφητικό. Ισπανικής προέλευσης. Εσωτερικό υλικό: επένδυση PVC. Εξωτερικό ύφασμα: 100% υποαλλεργικό βαμβάκι πετσετέ.
| Πλάτος: | 110 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 200 εκ |
| Χρώμα | Άσπρο |
|---|---|
| Width | 37 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | La Luna |

140×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Σε απόθεμα
90×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Σε απόθεμα
90×200 εκ
Σε απόθεμα
180×200 εκ
Σε απόθεμα
140×200 εκ
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Σε απόθεμα
140×200 εκ
Σε απόθεμα
90×200 εκ
Σε απόθεμα
80×200 εκ
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Σε απόθεμα
120×200 εκ
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Σε απόθεμα
120×200 εκ
Σε απόθεμα


132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


36×28 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα