
Κάλυμμα Στρώματος Ημίδιπλο (120x200+35) Καπιτονέ Rythmos 130
120×200 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 100×200 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρατήστε το στρώμα σας καθαρό από λεκέδες και σκόνες με ένα από τα επιστρώματα της Rythmos με λάστιχο και φούστα. Ύφασμα από 50% βαμβάκι και 50% polyester, 130κλωστών.
| Πλάτος: | 100 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 200 εκ |
| Width | 37 cm |
|---|---|
| Depth | 26 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Material | 50% Βαμβάκι 50% Polyester |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

120×200 εκ
Σε απόθεμα

160×200 εκ
Σε απόθεμα
150×200 εκ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

120×200 εκ
Σε απόθεμα
80×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

110×200 εκ
Σε απόθεμα
90×200 εκ
Σε απόθεμα

100×200 εκ
Σε απόθεμα


90×28 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
90×200 εκ
Σε απόθεμα
90×200 εκ
Σε απόθεμα
80×200 εκ
Σε απόθεμα
90×200 εκ
Σε απόθεμα


100×200 εκ
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

100×200 εκ
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Σε απόθεμα
80×200 εκ
Σε απόθεμα
100×200 εκ, διάμετρος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
90×200 εκ, διάμετρος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
110×200 εκ
Σε απόθεμα

160×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα