
Κάλυμμα Στρώματος Μονό (100x200+30) Αδιάβροχο Nef-Nef Homeware Terry & PU
100×200 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 100×200 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καπιτονέ επίστρωμα 100x200+30 ξενοδοχειακού εξοπλισμού για να ενισχύσετε τη διάρκεια ζωής των στρωμάτων. Διαθέτουν σύνθεση από 50% βαμβάκι και 50% polyester και περιμετρική φάσα για σταθερότητα. *Στις αναγραφόμενες τιμές συμπεριλαμβάνεται Φ.Π.Α. 24%.*
| Πλάτος: | 100 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 200 εκ |
| Width | 40 cm |
|---|---|
| Depth | 32 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Material | 50% Βαμβάκι 50% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop Pro |

100×200 εκ
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
180×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
90×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

100×200 εκ
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Σε απόθεμα
180×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
33×19 εκ
Σε απόθεμα
180×200 εκ
Σε απόθεμα

120×200 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα




37×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

80×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
90×200 εκ
Σε απόθεμα

120×200 εκ
Σε απόθεμα

120×200 εκ
Σε απόθεμα

100×200 εκ
Σε απόθεμα


180×200 εκ
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα