
Πλαστικό Τραπεζομάντηλο (140x240) L-C Persane Gris 1710604
44×24 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 37×29 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλαστικό τραπεζομάντηλο ροτόντα με έθνικ σχέδιο. Το φόντο είναι λευκό με γκρι και ανθρακί λεπτομέρειες. Το υλικό κατασκευής του είναι 100% PVC πολύ ανθεκτικό και πρακτικό, καθώς δεν το διαπερνούν υγρά και καθαρίζεται απλά με πανί.
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 29 εκ |
| Υλικό | Pvc |
|---|---|
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Width | 37 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.64 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | PVC |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

44×24 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×16 εκ, στρογγυλό, pvc
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Ζακάρ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
41×28 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
44×24 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
40×28 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα



36×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

36×28 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
