
Τραπεζομάντηλο (170x350) Rythmos Inez Λευκό
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 37×29 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Αλέκιαστη ροτόντα σε γκρι χρώμα. Το ύφασμα 100% polyester και η αλέκιαστη ιδιότητά του το καθιστούν πολύ πρακτικό και εύχρηστο στην καθημερινότητα.
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 29 εκ |
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
|---|---|
| Width | 37 cm, 37 cm, 37 cm, 37 cm |
| Depth | 29 cm, 29 cm, 29 cm, 29 cm |
| Height | 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm |
| Total weight | 0.45 kg, 0.45 kg, 0.45 kg, 0.45 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×25 εκ, ζακάρ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
43×23 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

37×25 εκ, ζακάρ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα