
Ραφιέρα δαπέδου πλαστική - ξύλινη χρώμα φυσικό - μαύρο 28x25x72εκ.
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Διαστάσεις 8-265×41×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ραφιέρα μπάνιου γωνιακή από την γερμανική εταιρεία Wenko για τοποθέτηση στην μπανιέρα ή την ντουζιέρα. Προσφέρει λύσεις αποθήκευσης και οργάνωσης για όλα τα αντικείμενα που χρησιμοποιείτε όσο κάνετε μπάνιο. Διαθέτει 4 ράφια με ανοίγματα για να φεύγουν τα νερά και το 1 έχει 2 άγκιστρα. Τα ράφια μπορούν να τοποθετηθούν στο επιθυμητό ύψος. Η ράβδος έχει λευκό χρώμα και είναι κατασκευασμένη από αλουμίνιο για να μην σκουριάζει. Η διάμετρός είναι 1.9cm και είναι τηλεσκοπική καλύπτοντας ύψος 78-265cm.
| Πλάτος: | 41 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Υψος: | 8-265 εκ |
| Σχήμα | Γωνιακό |
|---|---|
| Υλικό | Λαμινατέ |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 41 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 0.9 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Wenko |

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

101×20×8 εκ
Σε απόθεμα
80×33×33 εκ, μοντέρνο, ίσιος
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

7×83×33 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν




Ρουστίκ

79×28×10 εκ
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

111×34×12 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο


Μοντέρνο

13×30×20 εκ, ξύλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο



Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα