
Ραφιέρα Δαπέδου 5 Θέσεων (35x30x125) T-D Bamboo 98228195
100×6×31 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 13×30×20 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 13,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθια αποθήκευσης σε 3 μεγέθη, κατασκευασμένα από bamboo με MDF εσωτερικά. Διαθέτουν μπεζ ύφασμα από πολυέστερ. Είναι ιδανικά για την οργάνωση του μπάνιου, του δωματίου της βιβλιοθήκης και όπου αλλού επιθυμείτε.
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Υψος: | 13 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 30 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.675 kg |
| Material | Bamboo,Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

100×6×31 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
98×7×28 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
7×83×33 εκ
Σε απόθεμα
102×35×35 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
98×7×28 εκ, με πόδια, ίσιος
Σε απόθεμα
82×35×14 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
105×32×15 εκ, με πόδια, ίσιος
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα