
Μαξιλάρι Καρέκλας Με Φερμουάρ Be Comfy Black 006
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 37×37 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλάρι καθίσματος ιδανικό για καρέκλες κουζίνας από την εταιρεία Be Comfy. Το κάλυμμα είναι ύφασμα λονέτα (70% βαμβάκι-30% polyester) σε μπλε χρώμα. Διαθέτει κορδόνια του ίδιου υφάσματος για σταθερό δέσιμο. Η γέμιση είναι από αφρολέξ υψηλής ποιότητας 4 εκατοστών. Έχει φερμουάρ ώστε να βγαίνει το κάλυμμα και να πλένεται στο πλυντήριο χωρίς στύψιμο.
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 37 εκ |
| Τοποθέτηση | Σε καρέκλες, Σε πολυθρόνες |
|---|---|
| Width | 37 cm |
| Depth | 37 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Μπλε |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Be Comfy |

37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, στρογγυλό, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
38×4 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, στρογγυλό, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, στρογγυλό, σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα


Σε καρέκλες, στρογγυλό, σετ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Σε παλέτες

37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σε καρέκλες, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε παλέτες

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα




Σε καρέκλες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα