
Μαξιλάρι Καρέκλας Με Φερμουάρ Be Comfy Black 006
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 37×37 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλάρι καθίσματος ιδανικό για καρέκλες κουζίνας από την εταιρεία Be Comfy. Το κάλυμμα είναι ύφασμα λονέτα (70% βαμβάκι-30% polyester) σε πράσινο χρώμα. Διαθέτει κορδόνια του ίδιου υφάσματος για σταθερό δέσιμο. Η γέμιση είναι από αφρολέξ υψηλής ποιότητας 4 εκατοστών. Έχει φερμουάρ ώστε να βγαίνει το κάλυμμα και να πλένεται στο πλυντήριο χωρίς στύψιμο.
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 37 εκ |
| Τοποθέτηση | Σε καρέκλες, Σε πολυθρόνες |
|---|---|
| Width | 37 cm |
| Depth | 37 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Be Comfy |

37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, στρογγυλό, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
38×2 εκ, σε καρέκλες, διάμετρος
Σε απόθεμα

Σε ξαπλώστρες, κήπου

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες

37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
45×45 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
120×60 εκ, σετ, σε ξαπλώστρες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα


Σε ξαπλώστρες
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

38×38 εκ, σε καρέκλες, διάμετρος
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, στρογγυλό, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σε καρέκλες, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

50×19 εκ, σε καρέκλες, στρογγυλό


Κήπου






Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα



Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα