
Μαξιλάρι Καρέκλας Με Φερμουάρ Be Comfy Camel 029
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 37×37 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλάρι καθίσματος ιδανικό για καρέκλες κουζίνας από την εταιρεία Be Comfy. Το κάλυμμα είναι ύφασμα λονέτα (70% βαμβάκι-30% polyester) σε καφέ-γκρι χρώμα. Διαθέτει κορδόνια του ίδιου υφάσματος για σταθερό δέσιμο. Η γέμιση είναι από αφρολέξ υψηλής ποιότητας 4 εκατοστών. Έχει φερμουάρ ώστε να βγαίνει το κάλυμμα και να πλένεται στο πλυντήριο χωρίς στύψιμο.
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 37 εκ |
| Τοποθέτηση | Σε καρέκλες, Σε πολυθρόνες |
|---|---|
| Width | 37 cm |
| Depth | 37 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Be Comfy |

37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε παλέτες

Σε ξαπλώστρες
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες


40×40 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες

120×60 εκ, σετ, σε ξαπλώστρες
Σε απόθεμα

37×37 εκ, σε καρέκλες, σε παλέτες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε παλέτες
Σε απόθεμα
40×40 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

Σε ξαπλώστρες

37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

40×40 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

37×37 εκ, σε καρέκλες, σε παλέτες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Κήπου

Σε καρέκλες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, στρογγυλό, σετ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
18×35×53 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
