
Σεντόνια Κούνιας (Σετ) Down Town BS 121
30×27 εκ, για κορίτσια
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 38×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Η Down Town φροντίζει για την παιδική προίκα κάθε παιδιού με ολοκληρωμένες σειρές. Παιδικά σχέδια με πεταλούδες και παλ χρωματισμοί στολίζουν τις παιδικές παπλωματοθήκες της Down Town που θα ντύσουν με φινέτσα το κρεβάτι της μικρής σας ενώ η 100% βαμβακοσατέν απαλότητα 220 κλωστών θα της χαρίσει τα πιο γλυκά όνειρα.
| Πλάτος: | 38 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Ποικιλία / για ποιόν | Για κορίτσια |
|---|---|
| Width | 38 cm, 38 cm, 38 cm, 38 cm |
| Depth | 27 cm, 27 cm, 27 cm, 27 cm |
| Height | 8 cm, 8 cm, 8 cm, 8 cm |
| Total weight | 1.2 kg, 1.2 kg, 1.2 kg, 1.2 kg |
| Κατασκευαστής | Down Town |

30×27 εκ, για κορίτσια
Σε απόθεμα
30×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για αγόρια, βαμβάκι


Βαμβάκι

38×27 εκ, για κορίτσια, με φερμουάρ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
100×135 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
52×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×18 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

49×40 εκ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
52×52 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
49×40 εκ, για κορίτσια, για την κούνια
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, με κουμπιά, βαμβάκι

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα