
Κάδος Απορριμμάτων Μπάνιου (24.1x21.3x31.6) Estia 6lt Cubic Ivory 02-20989
22×30×29 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 60×50×33 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πρακτικότητα και στυλ συνδυάζονται και δημιουργούν τα καλάθια απλύτων της Spirella. Καλάθι με χωρητικότητα 50lt θα είναι απαράιτητο σε κάθε μπάνιο! Το ύφασμα είναι από 100% Polyester.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 33 εκ |
| Υψος: | 60 εκ |
| Χρώμα | Άσπρο |
|---|---|
| Width | 50 cm |
| Depth | 33 cm |
| Height | 33 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Dimitracas S.A. |

22×30×29 εκ
Σε απόθεμα
27×20×20 εκ
Σε απόθεμα
28×27×21 εκ
Σε απόθεμα


29×23×26 εκ, πατώντας, με καπάκι
Σε απόθεμα
30×29×22 εκ
Σε απόθεμα
34×16×30 εκ
Σε απόθεμα
30×29×22 εκ
Σε απόθεμα
40×35×34 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Σε απόθεμα
37×25×22 εκ
Σε απόθεμα
19×26×19 εκ, πατώντας, με καπάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Σε απόθεμα
31×14×29 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
29×23×26 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
39×32×25 εκ
Σε απόθεμα
30×29×22 εκ
Σε απόθεμα
30×29×22 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα