
Κάδος Απορριμμάτων Μπάνιου (Φ25x37) Homely 12lt Inox Matt 02-0066
40×35×34 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×35×36 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 12,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι απλύτων σε λευκό-γαλάζιο χρώμα, με μοντέρνο σχέδιο από την εταιρεία εstia. Είναι κατασκευασμένο από πολυεστερικό ύφασμα. Διαθέτει χερούλια για να μπορείτε να το μεταφέρετε εύκολα επίσης τραβώντας τα λουριά κλείνει. Χωρητικότητα 48L. Συνδυάστε το με το υπόλοιπα προϊόντα της συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο μπάνιο σας.
| Πλάτος: | 35 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 36 εκ |
| Υψος: | 50 εκ |
| Τύπος | Πατώντας |
|---|---|
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 36 cm |
| Depth | 36 cm |
| Height | 90 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Εstia |

40×35×34 εκ
Σε απόθεμα

28×27×21 εκ
Σε απόθεμα
31×14×29 εκ
Σε απόθεμα
30×29×22 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Σε απόθεμα
30×29×22 εκ
Σε απόθεμα
39×32×25 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
34×16×30 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Σε απόθεμα
30×29×22 εκ
Σε απόθεμα
27×20×20 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα