
Μαξιλαροθήκη από ανακυκλωμένο βαμβάκι σε ποσοστό 30%, Scenario
Βαμβάκι
Διαστάσεις 50×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ανθεκτικό, αντιμικροβιακό και αντιαλλεργικό, αυτό το μαξιλάρι είναι ιδανικό για ξενοδοχειακό εξοπλισμό. Με εξωτερικό ύφασμα από 100% microfiber και εσωτερικά γεμισμένο με εξαιρετικής ποιότητας μπαλάκια πολυεστέρα με επικάλυψη σιλικόνης, που διατηρούν το σχήμα τους. Ένα πλενόμενο, μαλακής σκληρότητας, μαξιλάρι 600 gr/m2, που θα ικανοποίησει κάθε επαγγελματία. Πλένεται στο πλυντήριο στους 40°C. *Στις αναγραφόμενες τιμές συμπεριλαμβάνεται Φ.Π.Α. 24%.*
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 70 εκ |
| Σχήμα | Ορθογώνιο |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Μοτίβο | Μονόχρομα |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 37 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 4 kg |
| Material | 100% Silicon Ballfiber |
| Κατασκευαστής | Spitishop Pro |

Βαμβάκι

31×25 εκ, βαμβάκι, σατέν
Σε απόθεμα


50×70 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Τετράγωνος, ορθογώνιος, βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι, σατέν, ρίγες

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Τετράγωνος, με φερμουάρ, μονόχρομος

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
33×23 εκ, βαμβάκι, μονόχρομος
Σε απόθεμα
Μετάξι

Βαμβάκι


Βαμβάκι

Βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

50×70 εκ, βαμβάκι, μονόχρομος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα


176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα