
Dispenser Μπάνιου (Φ8.2x18.9) Spirella Sven Cappuccino
Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 19,5 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο κρεμοσάπουνου από την εταιρεία Spirella σε πορτοκαλί χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από ρητίνη και έχει ξύλινα στοιχεία σε φυσική απόχρωση. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για μία ολοκληρωμένη διακόσμηση στο μπάνιο σας.
| Τοποθέτηση | Όρθια |
|---|---|
| Ρύθμιση | Με αντλία |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Spirella |

Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα


Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα
Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα
Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Όρθιο, με αντλία






Με αντλία
Σε απόθεμα
Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα

Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα
Με αντλία
Σε απόθεμα




Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα


Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα