
Πετσέτα Θαλάσσης (80x160) Easy Home Velour Blue
Βαμβάκι, σε τεμάχια, φύση
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 20×5 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 6,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Αθλητική πετσέτα σε γαλάζιο χρώμα από την εταιρεία Easy Home. Είναι microfiber, κατασκευασμένη από 85% polyester και 15% πολυαμίδιο βάρους 200gsm, που την καθιστά πολύ ελαφριά και υπερ-απορροφητική. Στεγνώνει εύκολα και δεν κολλάει άμμος πάνω της. Είναι ιδανική επιλογή ως πετσέτα θαλάσσης, πετσέτα γυμναστηρίου, και γενικά ως πετσέτα για κάθε αθλητική δραστηριότητα. Τυλίγεται με το θυλάκι που διαθέτει και πιάνει πολύ μικρό όγκο.
| Πλάτος: | 20 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 5 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Γρήγορο στέγνωμα | Ναί |
| Σετ | Σε τεμάχια |
| Μοτίβο | Μονόχρωμα |
| Πετσέτες θαλάσσης | Ναί |
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 20 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Material | 85% Polyester 15% Πολυαμίδιο |
| Κατασκευαστής | Easy Home |

Βαμβάκι, σε τεμάχια, φύση
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό, πετσέτες θαλάσσης
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
80×38 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
80×160 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
20×5 εκ, πολυεστέρας, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ, φύση
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
35×27 εκ, σετ
Σε απόθεμα
42×38 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ, μονόχρωμος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×38 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, φύση


42×38 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
42×38 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×38 εκ, πετσέτες θαλάσσης
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα