
Πετσέτα Θαλάσσης (80x160) Easy Home Velour Green
80×38 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 13,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πετσέτα θαλάσσης από την εταιρεία Easy Home σε μπλε αποχρώσεις με μοντέρνο σχέδιο. Διαθέτει κρόσσια στο τελείωμα στο ίδιο χρώμα. Είναι βελουτέ, κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι βάρους 400gsm, που την καθιστά πολύ απαλή αλλά και ελαφριά. Ιδανικό αξεσουάρ για την παραλία.
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σετ | Σε τεμάχια |
| Μοτίβο | Φύση |
| Ύψος | Ύψος |
| Πετσέτες θαλάσσης | Ναί |
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 42 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Easy Home |

80×38 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα

42×38 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
20×5 εκ, πολυεστέρας, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
150×38 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
35×27 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×38 εκ, πετσέτες θαλάσσης
Σε απόθεμα
20×5 εκ, πολυεστέρας, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
20×5 εκ, πολυεστέρας, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×38 εκ, πολυεστέρας, γρήγορο στέγνωμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
20×5 εκ, πολυεστέρας, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας, σε τεμάχια, φύση
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, πετσέτες θαλάσσης
Σε απόθεμα
42×38 εκ, βαμβάκι, πετσέτες θαλάσσης
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

70×140 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
80×160 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας, γρήγορο στέγνωμα, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό, πετσέτες θαλάσσης
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σε τεμάχια, φύση
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα