
Πορτατίφ A-S Tobie White 210392A
Μοντέρνο, με διακόπτη, μέταλο
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 28,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο φωτιστικό με μοντέρνο σχεδιασμό σε ροζ χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό με λευκό υφασμάτινο καπέλο. Διαθέτει καλώδιο PVC μήκους 120εκ. με διακόπτη On/Off για παροχή ρεύματος. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 60W (δεν περιλαμβάνεται). Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Τοποθέτηση λαμπτήρων | Για το γραφείο, Για το κομοδίνο |
| Κύριο υλικό | Μέταλο |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Χρώμα | Ρόζ |
| Width | 25 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 33 cm |
| Total weight | 0.85 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, με διακόπτη, μέταλο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, μέταλο

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED







Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό


LED, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
LED, με διακόπτη, για το γραφείο

LED, μοντέρνο



Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, ανατολίτικο

LED, γυαλί
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα