
vidaXL Κομοδίνο Καφέ Δρυς 40 x 35 x 50 εκ. από Επεξεργασμένο Ξύλο
Μοντέρνο, ξύλο
Διαστάσεις 67×45 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 109,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κομοδίνο με κλασικό στυλ για το χώρο της κρεβατοκάμαρας. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο MDF_E1 σε βεραμάν χρώμα και έχει επάνω επιφάνεια σε φυσική απόχρωση ξύλου. Διαθέτει ράφια συρτάρια και 1 συρτάρι για να τακτοποιήσετε τα πράγματα σας. Ιδανικό κομοδίνο για να δώσει κλασικό ύφος στη κρεβατοκάμαρα σας. Ξύλο με πιστοποίηση FSC. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 67 εκ |
| Με πόδια | Ναί |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ρέτρο |
| Υλικό | Ξύλο |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 68 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 19 cm |
| Total weight | 12.7 kg |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Με πόδια, ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο


Μοντέρνο, ξύλο


Μοντέρνο, ξύλο

Ξύλο


Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3

Μοντέρνο, ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

10×47 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Ρουστίκ , ματ, ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο


Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
18×35×53 εκ
Σε απόθεμα

27×4 εκ
Σε απόθεμα