
Πιάτο Φαγητού Βαθύ (Φ20) S-D Tara 203221
Βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 3,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πιάτο ρηχό με ριγέ σχέδιο σε λευκό-κίτρινο χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από πορσελάνη κατάλληλη για τρόφιμα που συμβάλλει στην διατήρηση της θερμοκρασίας του περιεχομένου για περισσότερη ώρα. Η μη πορώδης επιφάνεια δεν απορροφά υγρασία ή οσμές. Ιδανικό για το καθημερινό τραπέζι αλλά και για πιο επίσημες περιστάσεις. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Ποικιλία | Ρηχά |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγυλά |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 27 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 27 cm |
| Total weight | 0.74 kg |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα

Τετράγωνο
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Διακοσμητικό
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Ρηχό, στρογγυλό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρηχό, στρογγυλό
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, για γλυκά, στρογγυλό
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




Οβάλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ, 4, κεραμικό

Βαθύ, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα