
Μαξιλάρι Ύπνου Ανατομικό Σκληρό (50x70) Nef-Nef Homeware Ballfiber Anatomic
50×70 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×50 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 18,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλάρα δαπέδου μονόχρωμη σε εκρού χρώμα. Το εξωτερικό ύφασμα είναι από νήματα βαμβακιού-polyester, ενώ το εσωτερικό γέμισμα πολυεστερική βάτα. Δεν διαθέτει φερμουάρ. Έχει χερούλι στο πλάι ώστε να μπορεί να μεταφερθεί με ευκολία. Δώστε μια αίσθηση χαλαρότητας και άνεσης στο χώρο σας, δημιουργώντας παράλληλα ένα έξτρα κάθισμα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για να δημιουργήστε ένα ξεχωριστό στυλ.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 50 εκ |
| Τύπος | Διακοσμητικά |
|---|---|
| Χρώμα | Μπέζ |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Μοτίβο | Μονόχρομα |
| Width | 50 cm |
| Depth | 50 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 1.9 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

50×70 εκ
Σε απόθεμα

50×50 εκ
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ, ανατομικό
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, ορθογώνιο, κλασικό
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
60×60 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
40×60 εκ, ρίγες
Σε απόθεμα
63×43 εκ, ανατομικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

50×70 εκ, ορθογώνιο, κλασικό
Σε απόθεμα
50×14 εκ, διακοσμητικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

40×40 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Ξύλο, μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα