
Διακοσμητικό Μαξιλάρι (40x40) Rythmos Δελφοί
40×40 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μαξιλάρι με γέμιση από την εταιρεία Rythmos. Διαθέτει έθνικ σχέδιο σε γκρι χρώμα. Εξωτερικά είναι κατασκευασμένο από 30% βαμβάκι και 70% polyester ενώ η γέμιση είναι από πολυεστερική βάτα. Έχει φερμουάρ ώστε να βγαίνει η γέμιση και να καθαρίζεται πιο εύκολα.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Width | 45 cm |
|---|---|
| Depth | 45 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

40×40 εκ
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, διακοσμητικό
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα

40×40 εκ
Σε απόθεμα





40×40 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

25×25 εκ, διακοσμητικό, στρογγύλο




40×40 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
50×35 εκ, διακοσμητικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα



45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα