
Κουβερλί Υπέρδιπλο (220x240) Melinen Ariel L.Blue
220×240 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 270×270 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 81,2 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουβερλί υπέρδιπλο σε μπεζ χρώμα και φλοράλ σχέδιο από την εταιρεία Vesta Home. Η εξωτερική του σύνθεση είναι από 100% βαμβακοσατέν 220 κλωστών και η γέμιση από 100% πολυεστερική βάτα. Ιδανικό σκέπασμα για τους ανοιξιάτικους-καλοκαιρινούς μήνες. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 270 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 270 εκ |
| Τύπος | Διπλό κρεβάτι |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι, Σατέν |
| Ύψος | Ύψος |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 48 cm |
| Depth | 48 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Material | 100% Βαμβακοσατέν |
| Κατασκευαστής | Vesta Home |

220×240 εκ
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
36×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

48×48 εκ
Σε απόθεμα
240×260 εκ
Σε απόθεμα
240×260 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
48×40 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
49×45 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
240×260 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
240×260 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
48×48 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα