
Κουβερτοπάπλωμα Μονό (160x220) AdamHome 825 Laguna
160×220 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 160×220 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μονό κουβερτοπάπλωμα σε γκρι χρώμα από την εταιρεία Adam Home. Η πάνω πλευρά είναι ανάγλυφη από 100% microfiber, βάρους 260gsm ενώ η κάτω πλευρά είναι γουνάκι sherpa βάρους 180gsm. Η γέμιση είναι από πολυεστερική βάτα βάρους 300gsm. Το συνολικού βάρος του είναι 740gsm που το καθιστά ιδιαίτερα ζεστό για τον χειμώνα.
| Πλάτος: | 160 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 220 εκ |
| Width | 47 cm |
|---|---|
| Depth | 40 cm |
| Height | 27 cm |
| Total weight | 4 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Adam Home |

160×220 εκ
Σε απόθεμα
160×220 εκ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

160×220 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
160×220 εκ
Σε απόθεμα
160×220 εκ
Σε απόθεμα
36×27 εκ
Σε απόθεμα
140×200 εκ, μονό κρεβάτι

220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, μονό κρεβάτι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
48×48 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
220×240 εκ
Σε απόθεμα
47×40 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

41×27 εκ
Σε απόθεμα