
Μαξιλαροθήκη από βελούδο, Susana
Ρέτρο, τετράγωνος, με φερμουάρ
Διαστάσεις 45×45 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 18 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη με ριγέ σχέδιο σε πολύχρωμες αποχρώσεις από την εταιρεία Gofis Home. Είναι κατασκευασμένη από ύφασμα με σύνθεση 100% βαμβάκι. Ιδανικό για να ανανεώσει την διακόσμηση του καθιστικού σας, δίνοντας μία μοντέρνα πινελιά.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σχήμα | Ορθογώνιο |
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Μοτίβο | Ρίγες |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Width | 45 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Gofis Home |

Ρέτρο, τετράγωνος, με φερμουάρ

Βαμβάκι, σατέν


Βαμβάκι, ρίγες
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

45×45 εκ, τετράγωνος, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαμβάκι, ρίγες

45×1 εκ, μοντέρνο, τετράγωνος
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, τετράγωνος
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, τετράγωνος, ορθογώνιος

50×50 εκ, τετράγωνος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, τετράγωνος
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, τετράγωνος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ, βαμβάκι, σατέν

50×50 εκ, μοντέρνο, τετράγωνος

15×25 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
20×20 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, ρίγες


40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα