
Βαμβακερή μαξιλαροθήκη, Madiba
Βαμβάκι
Διαστάσεις 45×45 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 24 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη με εκρού-μπεζ φόντο και tropical σχέδιο σε μαύρο χρώμα από την εταιρεία Gofis Home. Είναι κατασκευασμένη από ύφασμα με σύνθεση 100% βαμβάκι. Ιδανικό για να ανανεώσει την διακόσμηση του καθιστικού σας, δίνοντας μία μοντέρνα πινελιά.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Μοτίβο | Φωτογραφικά μαξιλάρια |
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 45 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Gofis Home |

Βαμβάκι

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ορθογώνιος, με φερμουάρ, βαμβάκι

50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×60 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, μοντέρνο, ορθογώνιος
Σε απόθεμα

50×50 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, τετράγωνος, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ορθογώνιος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×42 εκ, μοντέρνο, τετράγωνος
Σε απόθεμα

45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
20×20 εκ, τετράγωνος, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, τετράγωνος, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×60 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×42 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ
Σε απόθεμα

40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


45×45 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα