
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη (53x53) Whitegg Z143
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλάροθήκη με πράσινο tropical σχέδιο σε μπεζ φόντο. Η πίσω μεριά είναι μονόχρωμη μπεζ. Το ύφασμα είναι αδιάβροχο από 100% polyester. Κατάλληλο για να στολίσει οποιονδήποτε εσωτερικό ή εξωτερικό χώρο.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Width | 1 cm |
|---|---|
| Depth | 41 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.11 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Βαμβάκι

45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαμβάκι, ανατολίτικο

45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι
Σε απόθεμα


40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Με φερμουάρ, λουλούδια



45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ορθογώνιος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, βαμβάκι, ανατολίτικο


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα



18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα