
Διακοσμητική Υδρόγειος Σφαίρα (Φ22x43) Estheti 752-19020
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 38,4 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την Estheti σε λευκό-μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από πολυρεζίνη. Προσφέρει μία κομψή και σύγχρονη αισθητική πινελιά σε κάθε προσωπικό ή επαγγελματικό χώρο. Τοποθετήστε το στην τραπεζαρία, την βιβλιοθήκη ή όπου αλλού επιθυμείτε για να ολοκληρώσετε την διακόσμηση του χώρου σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 29 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 24 cm |
| Total weight | 0.7 kg |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο, μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα


60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα