Σας προτείνουμε
Πετσέτα Χεριών (30x50) White Fabric Arlette Pink 600gsm
Διαστάσεις 30×50 εκ
Ιστορικό τιμών
- 23/5/2026 - 10,5 €
- 20/5/2026 - 10,5 €
Περιγραφή προϊόντος
Πετσέτα χεριών από την εταιρεία White Fabric σε φούξια χρώμα με πετρόλ λεπτομέρειες. Διαθέτει υφασμάτινη φάσα με φλοράλ σχέδιο και διακοσμητικά pom-pom. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι, εξαιρετικής ποιότητας, βάρους 600gsm, που την καθιστά απαλή και πολύ απορροφητική. Επίσης, είναι φιλική στο δέρμα. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ. Είναι χειροποίητη φτιαγμένη με προσοχή στη λεπτομέρεια.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 50 εκ |
Προδιαγραφές
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σετ | Σε τεμάχια, Σετ |
| Μοτίβο | Φύση |
| Χρώμα | Ρόζ |
| Width | 28 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | White Fabric |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (140x160) Grace Grey 314163
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (50x16.5x60) Vasagle BBK133W01
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Παιδικό Κρεβάτι Montessori (90x190) A-S Bosco Natural 174154
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικές Φιγούρες Άνθρωποι (Σετ 3τμχ) A-S Aby 211752
Σε απόθεμα
Στραγγιστήρι Πιάτων Γούρνας (33x37x13.5) F-V Grey 115191B
Σε απόθεμα
Καρέκλα Τραπεζαρίας (56x56x82) Spitishop Stefan Ecru/Wood
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 3 Θέσεων (36x15x74.5) F-V Bamboo 174521
Σε απόθεμα
Κουρτινόξυλο Φ19mm Μονό Επεκτεινόμενο 210-380cm Με Άκρα L-C Tropi Blanc/Or 1900498
Σε απόθεμα
Στόρι (120x160) Grace Metal 412163
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Καρέκλα Τραπεζαρίας (60.5x55x83) Spitishop Alexa Beige
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ελαστικό Κάλυμμα Καρέκλας Τραπεζαρίας Μπουκλέ (40-50x45-55) L-C Laina Naturel 1612938
24×20 εκ, ελαστικά
Σε απόθεμα
Ζεύγος Μαξιλάρια Ύπνου Μαλακά (50x70) Guy Laroche Easy Fit Firm Hollowfiber
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Φωτιστικό Δαπέδου Με Ραφιέρα A-G Nora 390FLH1148 Natural/Black
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Καρέκλα Τραπεζαρίας (60.5x55x83) Spitishop Liva Elephant
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα






























