
Πετσέτα Σώματος (70x140) Ravelia 500gsm Γκρι
70×140 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 30×50 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 9,5 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πετσέτα χεριών από την εταιρεία White Fabric σε μουσταρδί χρώμα. Διαθέτει κεντητή φάσα σε μωβ-ροζ αποχρώσεις με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι, εξαιρετικής ποιότητας, βάρους 600gsm, που την καθιστά απαλή και πολύ απορροφητική. Επίσης, είναι φιλική στο δέρμα. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ. Είναι χειροποίητη φτιαγμένη με προσοχή στη λεπτομέρεια.
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 50 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σετ | Σε τεμάχια, Σετ |
| Μοτίβο | Μονόχρωμα |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Width | 28 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | White Fabric |

70×140 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
100×150 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
40×34 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
80×150 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×38 εκ, πολυεστέρας, γρήγορο στέγνωμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×20 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
30×20 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
30×20 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
34×34 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα