
Πετσέτα Προσώπου (50x90) Guy Laroche Bonus 560gsm Χακί
30×20 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 80×150 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 39 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πετσέτα σώματος από την εταιρεία White Fabric σε πράσινο χρώμα με μαύρες λεπτομέρειες. Διαθέτει υφασμάτινη φάσα με φλοράλ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι, εξαιρετικής ποιότητας, βάρους 600gsm, που την καθιστά απαλή και πολύ απορροφητική. Επίσης, είναι φιλική στο δέρμα. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ. Είναι χειροποίητη φτιαγμένη με προσοχή στη λεπτομέρεια.
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 150 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σετ | Σε τεμάχια, Σετ |
| Μοτίβο | Φύση |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 34 cm |
| Depth | 34 cm |
| Height | 50 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | White Fabric |

30×20 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
80×150 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×38 εκ, πολυεστέρας, γρήγορο στέγνωμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
40×34 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×34 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
100×150 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×20 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×20 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα