
Πετσέτες Μπάνιου (Σετ 3τμχ) White Fabric Loretta White 600gsm
35×27 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 30×20 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 19 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πετσέτα προσώπου από την εταιρεία White Fabric σε λευκό χρώμα με μπλε λεπτομέρειες. Διαθέτει υφασμάτινη φάσα με φλοράλ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι, εξαιρετικής ποιότητας, βάρους 600gsm, που την καθιστά απαλή και πολύ απορροφητική. Επίσης, είναι φιλική στο δέρμα. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ. Είναι χειροποίητη φτιαγμένη με προσοχή στη λεπτομέρεια.
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σετ | Σε τεμάχια, Σετ |
| Μοτίβο | Φύση |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 30 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | White Fabric |

35×27 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
28×15 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
28×15 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
30×20 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
28×15 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
28×15 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
30×20 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα

30×50 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
30×50 εκ
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×20 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ύφασμα απο μπαμπού, σε τεμάχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
24×15 εκ, βαμβάκι, ύφασμα απο μπαμπού
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
28×15 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα