
Πετσέτες Μπάνιου (Σετ 3τμχ) Nef-Nef Homeware Promise Rose 480gsm
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 35×27 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 61,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ πετσέτες μπάνιου από την εταιρεία White Fabric σε μουσταρδί χρώμα. Διαθέτουν κεντητή φάσα σε μωβ-ροζ αποχρώσεις με μοντέρνο σχέδι. Είναι κατασκευασμένες από 100% βαμβάκι, εξαιρετικής ποιότητας, βάρους 600gsm, που τις καθιστά απαλές και πολύ απορροφητικές. Επίσης, είναι φιλικές στο δέρμα. Είναι χειροποίητες φτιαγμένες με προσοχή στη λεπτομέρεια.
| Πλάτος: | 35 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σετ | Σετ |
| Μοτίβο | Φύση |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Width | 35 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | White Fabric |

35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×34 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
100×150 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
42×38 εκ, πολυεστέρας, γρήγορο στέγνωμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
80×150 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
30×20 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
30×20 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
40×34 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×20 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα