
Καλάθι Αποθήκευσης (32.5x26.5x10) Espiel FER203
Τετράγωνο, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 26,54 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι από την εταιρεία Espiel σε μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από συνθετικό δέρμα. Ιδανικό για να κρατήσετε οργανωμένα τα αντικείμενά σας. Θα σας φανεί πρακτικό και απαραίτητο στο χωλ για τα κλειδιά και την αλληλογραφία, στο δωμάτιο για τα κοσμήματα, στο μπάνιο για τις χτένες, ή για οποιαδήποτε άλλη χρήση επιθυμείτε.
| Σχήμα | Τετράγωνο |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Δερματίνη |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Τετράγωνο, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Διάμετρος
Σε απόθεμα

Στρογγυλό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα




Σετ
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα







Σετ

Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

100×200×5 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα