
Καλάθι Αποθήκευσης (18x18x7) Espiel FER210
Τετράγωνο, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 34,47 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι από την εταιρεία Espiel σε μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από συνθετικό δέρμα. Ιδανικό για να κρατήσετε οργανωμένα τα αντικείμενά σας. Θα σας φανεί πρακτικό και απαραίτητο στο χωλ για τα κλειδιά και την αλληλογραφία, στο δωμάτιο για τα κοσμήματα, στο μπάνιο για τις χτένες, ή για οποιαδήποτε άλλη χρήση επιθυμείτε.
| Σχήμα | Τετράγωνο |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 33 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Δερματίνη |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Τετράγωνο, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Διάμετρος
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα




Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ


Πλαστικό




Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ρουστίκ
Σε απόθεμα