
Ποτήρια Νερού 475ml (Σετ 6τμχ) Lav Terra
Σετ, για νερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 8,68 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρι κρασιού κολωνάτο 470ml από την εταιρεία Espiel, με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από εξαιρετικής ποιότητας διάφανο γυαλί. Προσφέρει αψεγάδιαστη διαύγεια και αντοχή, κάνοντάς το ιδανικό για καθημερινή χρήση. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο και αρμονικό αποτέλεσμα. Κατάλληλο και για επαγγελματική χρήση.
| Είδος ποτηριών | Για κρασί |
|---|---|
| Width | 13 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 0.22 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Σετ, για νερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Σετ, για νερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα