
Καρεκλάκι Φαγητού Αναδιπλούμενο (6+ Μηνών/Έως 15kg) Bebe Stars Milk Mint 866-174
56×51×23 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 12×71×63 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 45 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στράτα της εταιρείας Kikka Boo. Έχει μεταλλικό σκελετό με πλαστικά μέρη σε βεραμάν-πράσινο χρώμα. Έχει 3 θέσεις ύψους για να προσαρμόζεται στο ύψος του παιδιού σας και μαλακό κάθισμα με ψηλή πλάτη που στηρίζει το σώμα του. Διαθέτει 4 ροδάκια με δυνατότητα περιστροφής 360 μοίρες για να στρίβει προς οποιαδήποτε κατεύθυνση και 8 ελαστικά στοπ που προσφέρουν ασφάλεια. Διαθέτει 2 παιχνίδια και ευρύχωρο διπλό δίσκο.. Διπλώνει και καταλαμβάνει μικρό χώρο για να το αποθηκεύετε εύκολα. Κατάλληλο για παιδιά 6+ μηνών και μέχρι 12kg.
| Πλάτος: | 71 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 63 εκ |
| Υψος: | 12 εκ |
| Ρόδες | Με ρόδες |
|---|---|
| Με τραπεζάκι | Ναί |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 71 cm |
| Depth | 63 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 4.5 kg |
| Κατασκευαστής | Kikka Boo |

56×51×23 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα