
Στράτα (6+ Μηνών/Έως 12kg) Kikka Boo Poppy Mint
12×70×59 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 12×70×59 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στράτα της εταιρείας Kikka Boo. Έχει μεταλλικό σκελετό με πλαστικά μέρη σε σομόν χρώμα και πολύχρωμες λεπτομέρειες. Έχει 3 θέσεις ύψους για να προσαρμόζεται στο ύψος του παιδιού σας και μαλακό κάθισμα με πλάτη που στηρίζει το σώμα του. Διαθέτει 4 ροδάκια εκ των οποίων τα 2 έχουν δυνατότητα περιστροφής 360 μοίρες για να στρίβει προς οποιαδήποτε κατεύθυνση 6 στοπ σιλικόνης που προσφέρουν ασφάλεια. Διαθέτει αποσπώμενο πάνελ διαδραστικών παιχνιδιών που παράγουν μουσική και διασκεδάζουν το παιδί. Το πάνελ λειτουργεί με 2 μπαταρίες ΑΑ (δεν περιλαμβάνονται). Διπλώνει και καταλαμβάνει μικρό χώρο για να το αποθηκεύετε εύκολα. Κατάλληλο για παιδιά 6+ μηνών και μέχρι 12kg.
| Πλάτος: | 70 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 59 εκ |
| Υψος: | 12 εκ |
| Ρόδες | Με ρόδες |
|---|---|
| Με τραπεζάκι | Ναί |
| Χρώμα | Ρόζ |
| Width | 70 cm |
| Depth | 59 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 4.5 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Kikka Boo |

12×70×59 εκ
Σε απόθεμα





92-110×59×102 εκ, με ρόδες, με τραπεζάκι



Πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

12×71×63 εκ, με ρόδες, με τραπεζάκι
Σε απόθεμα




35×37×14 εκ
Σε απόθεμα
103×60×85 εκ, με ρόδες, με τραπεζάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν





12×63×76 εκ
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

65×51×28 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

41-100×40-62×48-62 εκ, ξύλο, χωρίς ρόδες

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα