
KIKKA BOO ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΘΗΛΑΣΜΟΥ STRIPY FRIENDS 41304060077
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 21,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλάρι θηλασμού από την εταιρεία Kikka Boo με μοντέρνο σχέδιο σε γκρι αποχρώσεις. Το εξωτερικό του ύφασμα είναι ranforce από 100% βαμβάκι με πιστοποίηση OEKO–TEX ενώ η γέμισή του είναι από βάτα polyester. Ανοίγει με φερμουάρ για αφαιρείτε την γέμιση και να πλύνετε το κάλυμμα. Προσφέρει άνεση κατά την διάρκεια του θηλασμού σε εσάς και το μωρό σας.
| Σχήμα | Κύλινδρος |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 48 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 1.5 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Kikka Boo |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Κύλινδρος, πολυεστέρα
Παράδοση δωρεάν

Σφήνα, βαμβάκι, διάμετρος
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, πολυεστέρα

Βαμβάκι

Βαμβάκι, πολυεστέρα
Σε απόθεμα
Πολυεστέρα
Παράδοση δωρεάν

Βαμβάκι, διάμετρος
Σε απόθεμα
Πολυεστέρα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Παράδοση δωρεάν
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, πολυεστέρα





Βαμβάκι

Κύλινδρος, πολυεστέρα
Παράδοση δωρεάν
Βαμβάκι, πολυεστέρα
Σε απόθεμα
Πολυεστέρα
Παράδοση δωρεάν
Σφήνα, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι


Βαμβάκι
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα