
46 €
Μαξιλάρι Σώματος Πολλαπλών Χρήσεων La Luna Half Side Support
Πολυεστέρα
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 21,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλάρι θηλασμού από την εταιρεία Kikka Boo σε εκρού χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Το εξωτερικό του ύφασμα είναι ranforce από 100% βαμβάκι με πιστοποίηση OEKO–TEX ενώ η γέμισή του είναι από βάτα polyester. Ανοίγει με φερμουάρ για αφαιρείτε την γέμιση και να πλύνετε το κάλυμμα. Προσφέρει άνεση κατά την διάρκεια του θηλασμού σε εσάς και το μωρό σας.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 60 cm |
| Depth | 47 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 1.5 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Kikka Boo |

Πολυεστέρα
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
