
44,9 €
Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (140x160) Grace Grey 314163
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 2,98 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποδιά κουζίνας με καρό σχέδιο σε κόκκινο-λευκό χρώμα από την εταιρεία Whitegg. Το ύφασμά της είναι από 100% βαμβάκι που την καθιστά ανθεκτική στην καθημερινή χρήση. Ιδανική επιλογή για να προστατέψετε τα ρούχα σας κατά την διάρκεια του μαγειρέματος από τυχόν λεκέδες.
| Ποικιλία | Ποδιές κουζίνας |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Width | 25 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα