
39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποδιά κουζίνας σε μπεζ χρώμα και ριγέ σχέδιο από την εταιρεία Rythmos. Κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι που την καθιστά εξαιρετικά μαλακή και ανθεκτική. Δένει με κορδέλα στην πλάτη ενώ διαθέτει στο μπροστινό μέρος μία ευρύχωρη και πρακτική τσέπη. Ιδανική λύση για να προστατεύσετε τα ρούχα σας από τους ανεπιθύμητους λεκέδες του μαγειρέματος, με στυλ.
| Ποικιλία | Ποδιές κουζίνας |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 25 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
