
Πετσέτα Microfiber (90x160) Whitegg S0111-5
42×38 εκ, πολυεστέρας, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 7,94 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πετσέτα θαλάσσης σε βεραμάν χρώμα με ανάγλυφες λεπτομέρειες από την εταιρεία Whitegg. Είναι κατασκευασμένη από 100% microfiber που την καθιστά απαλή και απορροφητική, ιδανική για την παραλία.
| Πλάτος: | 90 εκ |
|---|
| Υλικό υφάσματος | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Γρήγορο στέγνωμα | Ναί |
| Σετ | Σε τεμάχια |
| Μοτίβο | Μονόχρωμα |
| Ύψος | Ύψος |
| Πετσέτες θαλάσσης | Ναί |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 42 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Material | 100% Microfiber |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

42×38 εκ, πολυεστέρας, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας, γρήγορο στέγνωμα, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σε τεμάχια, μονόχρωμος
Σε απόθεμα
42×160 εκ, πολυεστέρας, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σε τεμάχια, μονόχρωμος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×38 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
28×15 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πετσέτες θαλάσσης
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×38 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×34 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
80×150 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
25×25 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα

30×50 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα