
Πετσέτα Προσώπου (50x100) Dimcol Πενιέ 500gsm Μπλε
50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 28×15 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πετσέτα χεριών σε 12 διαφορετικές αποχρώσεις από την εταιρεία Dimcol. Κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι πενιέ βάρους 500 gsm, που την καθιστά ιδιαίτερα μαλακή και απορροφητική. Αποκτήστε απαλότητα που θα σας μαγέψει και επιλέξτε τα χρώματα που θα φωτίσουν το μπάνιο σας!
| Πλάτος: | 28 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 15 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 28 cm, 28 cm, 28 cm, 28 cm |
| Depth | 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm |
| Height | 1 cm, 1 cm, 1 cm, 1 cm |
| Total weight | 0.2 kg, 0.2 kg, 0.2 kg, 0.2 kg |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
28×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
28×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Τερρυ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×34 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Τερρυ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ

Βαμβάκι, σετ

30×50 εκ, τερρυ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
80×150 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

30×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ

Βαμβάκι, σετ

42×38 εκ, βαμβάκι, πετσέτες θαλάσσης
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα