
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη Home Décor 45x45 FLO GREY
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 42×42 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 5,95 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη με μοντέρνο σχέδιο σε ανθρακί-εκρού χρώμα από την εταιρεία Whitegg. Το ύφασμά της είναι από 100% polyester που την καθιστά ανθεκτική. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 42 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 42 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 42 cm |
| Depth | 42 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα

50×30 εκ, ορθογώνιος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

42×42 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ
Σε απόθεμα

20×20 εκ
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα

50×50 εκ
Σε απόθεμα
42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
40×60 εκ, μοντέρνο, διάμετρος
Σε απόθεμα




Βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα